LysienieKobiet.com.pl

Niezwykły grzebień ViviComb

Włosy są jednym z najważniejszych atutów kobiecości, kobiety dbają o nie szczególnie. Używają specjalnych szamponów, odżywek, nie nadwerężają ich, nie wystawiają na szkodliwe warunki. Czasem jednak zdarza się, że włosy zaczynają nadmiernie wypadać. Choć kojarzy się łysienie jako problem typowo męski, to wiele kobiet także cierpi z tego powodu. Na szczęście, istnieje parę sprawdzonych metod na poprawę kondycji włosów.

Kiedy możemy zacząć mówić o łysieniu? Kobiety standardowo tracą około sto włosów dziennie, taki sam jest przyrost nowych. Gdy równowaga ta zostaje zaburzona, powstaje problem. Łysienie u kobiet przebiega inaczej niż w przypadku mężczyzn, obejmuje jednostajnie całą głowę, a nie tylko jej poszczególne obszary. Jeśli pragniesz znowu cieszyć się bujnymi włosami, polecam zastosowanie specjalnego grzebienia laserowego, to najlepszy sposób na porost włosów.

Przyczyny łysienia u kobiet

Dlaczego tak właściwie kobiety łysieją? Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku mężczyzn, głównym winowajcą są problemy z hormonami. Tym razem sprawcą jest zbyt niski poziom hormonów, a dokładnie estrogenu. Te zaburzenia zazwyczaj trafiają się kobietom, które niedawno urodziły dziecko, jednak po jakimś czasie samoistnie przechodzą.

Często zdarza się, że nadmierne wypadanie włosów spowodowane jest chorobami skóry głowy, nawet zwyczajny łupież może doprowadzić do stopniowego łysienia. Niektóre leki zawierają składniki wywołujące silne skutki uboczne, w tym zahamowanie porostu włosów. Nadmierny stres sprawia, że włosy stają się słabsze, łatwiej wypadają.

Sposób działania ViviComb

W trakcie lat testów miałem do czynienia z wieloma środkami na porost włosów. Myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy. Nawet nie spodziewałem, jak bardzo się myliłem. Niedawno na rynku pojawiło się urządzenie wykorzystujące laser do naprawy zniszczonych włosów. Mam na myśli grzebień ViviComb, który wykorzystuje technologie dotychczas dostępne jedynie w profesjonalnych klinikach.

Choć to brzmi dziwnie, to najlepszym określeniem dla urządzenia ViviComb jest nazwanie go „laserowym grzebieniem”, gdyż przyrząd wygląda właśnie jak trochę większy grzebień. Sposób działania jest niezwykle prosty. Włączasz laser i wykonujesz ruchy identyczne jak przy czesaniu się. Dzięki temu wiązka światła nie musi przebijać się przez warstwy włosów, lecz bezpośrednio uderza w skórę głowy. Wystarczą trzy zabiegi tygodniowo po 10-15 minut, żeby już po paru tygodniach cieszyć się znacznymi efektami.

ViviComb wykorzystuje sprawdzoną technologię niskoenergetycznego lasera LLLT, który przedostaje się do najgłębszych warstw skóry, gdzie zaczyna działać. W jaki sposób? Urządzenie wydłuża fazę wzrostu włosa, dzięki czemu rośnie on mocniejszy i później wypada. Ponadto wiązka światła odwraca postępujący z wiekiem proces miniaturyzacji włosa.

Dlaczego warto korzystać z ViviComb?

Jakie są największe zalety korzystania z grzebienia ViviComb? Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, zabiegi są bezbolesne. Regularne stosowanie przyrządu pozwala na zwiększenie porostu włosów o 20%. ViviComb wykazuje skuteczność u ponad dziewięćdziesięciu procent pacjentów. Urządzenie nie tylko powstrzymuje łysienie, ale także znacznie poprawia stan zdrowia skóry.

Grzebień ViviComb radzi sobie nawet z łysieniem dziedzicznym. Rezultaty oferowane przez urządzenie są tak samo wysokie, jak przy zabiegach wykonywanych w specjalistycznych klinikach. O świetnych rezultatach najlepiej świadczy fakt, że skuteczność urządzenia została potwierdzona przez amerykańską agencję Food & Drug Administration. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety ViviComb, nikogo nie powinno dziwić, że grzebień szybko zyskał olbrzymią popularność w Stanach Zjednoczonych, korzystają z niego nawet największe gwiazdy Hollywood.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. ViviComb 2485 zł laserowy grzebień ViviComb.pl 5/5
2. Foligain Minoxidil Foam 2% for Women 176,04 zł pianka VitaLab.pl 5/5
3. Revita 113,52 zł szampon SzamponRevita.pl 4/5
4. Spectral.DNC-N 143,33 zł spray DermaLab.pl 4/5
5. Provillus for Women 149,37 zł kapsułki Provillus.pl 4/5

Artykuły na temat: łysienia kobiet